Оголошення про проведення конкурсу на закупівлю юридичних послуг для представництва інтересів АТ «РОДОВІД БАНК» (стосується осіб, відібраних Фондом за напрямом «Юридичні консультанти»)

17.10.2019

1. Замовник

1.1. Найменування: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 

1.2. Код за ЄДРПОУ: 21708016

1.3. Місцезнаходження: вулиця Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053

2. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Миронюк Дмитро Сергійович, провідний юрисконсульт відділу договорів та тендерних процедур фінансового департаменту, тел. 044 333 35 66;

Куліш Віктор Миколайович, уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію АТ «РОДОВІД БАНК», тел. 044255 86 15.


3. Інформація про предмет закупівлі

3.1. Найменування предмету закупівлі: юридичні послуги для представництва інтересів АТ «РОДОВІД БАНК» в судах іноземної юрисдикції та міжнародних арбітражах.

Оскільки предмет закупівлі за даним конкурсом містить інформацію з обмеженим доступом, то вказаний конкурс буде проведений у два етапи. На першому етапі учасники подають свої конкурсні пропозиції тільки в межах відповідності кваліфікаційним вимогам, які містяться у конкурсній документації, а замовник відповідно визначає учасників, які відповідають вказаним вимогам.

На другому етапі учасники, які відповідають кваліфікаційним вимогам, отримають другу частину конкурсної документації із зазначенням технічних вимог щодо юридичних послуг, які закуповуються та іншої інформації разом з копіями відповідних документів. Обов’язковою умовою участі у другому етапі конкурсу є підписання договорів про конфіденційність визначених учасників із замовником. На другому етапі учасники подають конкурсні пропозиції в межах вимог, в тому числі технічних, що будуть визначені конкурсною документацією.


4. Місце та спосіб отримання конкурсної документації: сканована копія конкурсної документації розміщена на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Конкурсна документація містить в собі відомості щодо конкурсу, форми конкурсних пропозицій, місця, строку та способів їх подання, контактних осіб Фонду, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками, а також всю іншу інформацію, необхідну для участі у конкурсі.


5. Подання пропозицій для участі у конкурсі:

5.1. Місце: вулиця Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053

5.2. Строк: до 10:00 26.08.2016.


6. Розкриття конкурсних пропозицій:

6.1. Місце: вулиця Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, 3 поверх, конференц-зал.

6.2. Дата: 26.08.2016.

6.3. Час: 12:00.


 7. Критерії, яким повинен відповідати учасник конкурсу.

7.1. Пропозиція учасника повинна відповідати всім вимогам, зазначеним у конкурсній документації та безпосередньо вимогам, вказаним у Додатку 1 до конкурсної документації.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter