ПОВІДОМЛЕННЯ про результати відкритих торгів (аукціону) з продажу активів АТ «Дельта Банк» (організатор — Єдиний Кабінет дата торгів — 30.05.2019)

31 мая 2019

737624

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати відкритих торгів (аукціону)

 

1. Банк: АТ «Дельта Банк»

2. Дата проведення відкритих торгів (аукціону): 30.05.2019 р.

3. Організатор відкритих торгів (аукціону): Єдиний Кабінет

 

Номер лоту

Назва лоту

Початкова ціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Мінімальнаціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Ціна продажу, грн./

відкриті торги (аукціон) скасовані або визнані такими, що не відбулися,

(із зазначенням причини)

GL3N22319

Кредитний портфель ,що складається з прав вимоги за 100 кредитними договорами ,що забезпечені іпотекою ,1 кредитним договором ,що забезпечений транспортним засобом ,3 кредитними договорами ,що забезпечені іншою заставою та 2 беззаставними кредитами (перелік кредитів наведено у Додатку 1). *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності).

55 436 059,86

11 087 211,99

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

GL3N22320

Кредитний портфель ,що складається з прав вимоги за 39 кредитними договорами ,що забезпечені іпотекою ,1 кредитним договором ,що забезпечений транспортним засобом ,1 кредитним договором ,що забезпечений іншою заставою та 1 беззаставним кредитом (перелік кредитів наведено у Додатку 2) *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьї особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності).

43 496 627,97

8 699 325,60

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

GL3N22321

Кредитний портфель ,що складається з прав вимоги за 46 кредитними договорами ,що забезпечені іпотекою та 1 беззаставним кредитом (перелік кредитів наведено у Додатку 3)*Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьї особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності).

45 269 760,75

9 053 952,15

9 053 649,76

 

Уповноважена  особа  Фонду  гарантування

вкладів  фізичних  осіб  на  ліквідацію

АТ  «Дельта Банк»                                                                                 В. В. Кадиров