ПОВІДОМЛЕННЯ про результати відкритих торгів (аукціону) з продажу активів АТ «Дельта Банк» (організатор — Єдиний Кабінет дата торгів — 12.02.2018)

12 февраля 2018

722582

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати відкритих торгів (аукціону)

 

1. Банк: АТ «Дельта Банк»

2. Дата проведення відкритих торгів (аукціону): 12.02.2018 р.

3. Організатор відкритих торгів (аукціону): Єдиний Кабінет

 

Номер лоту

Назва лоту

Початкова ціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Ціна продажу, грн./

відкриті торги (аукціон) скасовані або визнані такими, що не відбулися,

(із зазначенням причини)

F11G4091

Право вимоги за кредитним договором №ВКЛ-2004187-1 від 14.12.2010 року,укладеним з юридичною особою.Забезпечення:Предмет застави: обладнання, а саме: Обладнання холодильного заводу, в т.ч.: - Холодильне обладнання HUURRE для морозильних тунелів та скороморозильного апарату Frigascandia Freez S2 (холодильний агент - аміак), в загальній кількості 27 од.-Холодильне обладнання HUURRE для камер храніння (холодильний агент - фріон R404A), в загальній кількості 17 од.-Холодильне обладнання HUURRE для технологічного циклу - камера попереднього охолодження, зона пакування, відвантажувальний тамбур (холодильний агент - фріон), в загальній кількості 14 од.- скороморозильний апарат Frigascandia Flo Freez S2, в кількості 1 од.- Лінії по переробці фруктів, в загальній кількості 64 од. - Сушильний апарат, в загальній кількості 11 од. - Пакупальний апарат Matrix, в кількості 1 од.- Повітряний компресор KAESER KOMPRESSOREN, в загальній кількості 2 од.- Трансформаторна, в загальній кількості 3 од.- Система вентиляції, в загальній кількості 19 од.- Докове обладнання, в загальній кількості 20 од.ВСЬОГО: 179 одиниць. Заставодавцем є Позичальник.2. Товар в обороті, а саме: суниця заморожена в кількості 200,00 тон, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., Звенигородський район, с. Водяники, вул. Хмельницького Богдана (Леніна). Заставодавцем є Позичальник.3. Фінансова порука із однією фізичною особою та двома юридичними особами .Право вимоги за кредитним договором №К-2004187 від 14.12.2010 року,укладеним з юридичною особою.Забезпечення:1. Предмет застави: обладнання, а саме: Обладнання холодильного заводу, в т.ч.: - Холодильне обладнання HUURRE для морозильних тунелів та скороморозильного апарату Frigascandia Freez S2 (холодильний агент - аміак), в загальній кількості 27 од.-Холодильне обладнання HUURRE для камер храніння (холодильний агент - фріон R404A), в загальній кількості 17 од.-Холодильне обладнання HUURRE для технологічного циклу - камера попереднього охолодження, зона пакування, відвантажувальний тамбур (холодильний агент - фріон), в загальній кількості 14 од.- скороморозильний апарат Frigascandia Flo Freez S2, в кількості 1 од.- Лінії по переробці фруктів, в загальній кількості 64 од.- Сушильний апарат, в загальній кількості 11 од.- Пакупальний апарат Matrix, в кількості 1 од.- Повітряний компресор KAESER KOMPRESSOREN, в загальній кількості 2 од.- Трансформаторна, в загальній кількості 3 од.- Система вентиляції, в загальній кількості 19 од.- Докове обладнання, в загальній кількості 20 од.ВСЬОГО: 179 одиниць. Заставодавцем є Позичальник.2. Фінансова порука із однією фізичною особою та 4-ма юридичними особами.*Продаж відбувається за згодою заставодержателя

383 770 148,59

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Інформацію про проведення повторних торгів по вищевказаним лотам найближчим часом буде опубліковано на сайтах Банку та Фонду.

 

 

 

Уповноважена  особа  Фонду  гарантування

вкладів  фізичних  осіб  на  ліквідацію

АТ  «Дельта Банк»                                                                                 В. В. Кадиров