ПОВІДОМЛЕННЯ про результати відкритих торгів (аукціону) з продажу активів АТ «Дельта Банк» (організатор — Єдиний Кабінет дата торгів — 26.12.2018)

27 грудня 2018

733970

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати відкритих торгів (аукціону)

 

1. Банк: АТ «Дельта Банк»

2. Дата проведення відкритих торгів (аукціону): 26.12.2018 р.

3. Організатор відкритих торгів (аукціону): Єдиний Кабінет

Номер лоту

Назва лоту

Початкова ціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Мінімальнаціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Ціна продажу, грн./

відкриті торги (аукціон) скасовані або визнані такими, що не відбулися,

(із зазначенням причини)

F11GL37733

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 15 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 1 кредитним договором, що ззабезпечені порукою (перелік кредитів наведено у Додатку 1).

8 257 456,60

4 128 728,35

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37734

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 12 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). (перелік кредитів наведено у Додатку 2).

16 682 248,61

8 341 124,34

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37735

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 13 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 4 кредитними договорами, що ззабезпечені поруками (перелік кредитів наведено у Додатку 3).

14 508 429,38

7 254 214,73

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37736

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 26 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). (перелік кредитів наведено у Додатку 4).

11 597 781,89

5 798 890,97

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37737

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 27 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 1 кредитний договір, що ззабезпечені порукою (перелік кредитів наведено у Додатку 5).

9 476 330,66

4 738 165,41

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37738

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 10 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 1 авто кредитом (перелік кредитів наведено у Додатку 6).

6 698 338,74

3 349 169,39

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37739

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 12 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності)(перелік кредитів наведено у Додатку 7).

6 112 840,05

3 056 420,05

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37740

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 14 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 1 кредитним договором ,що забезпечений порукою (перелік кредитів наведено у Додатку 8).

11 296 511,54

5 648 255,80

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37741

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 20 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою та 2 авто кредитами ,1 кредитом ,що забезпечений обладнанням та 3 беззаставними кредитними договорами (перелік кредитів наведено у Додатку 9). *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності).

11 868 559,42

5 934 279,80

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

F11GL37742

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 14 кредитними договорами, що забезпечені іпотеками *Майнові права за деякими кредитними договорами обтяжені заставою на користь третьої особи на підставі договорів, обставини нікчемності/недійсності яких встановлено відповідними судовими рішеннями, які набули законної сили. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені. Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі здійснюється робота щодо зняття обтяжень (застосування наслідків недійсності). та 1 авто кредитом (перелік кредитів наведено у Додатку 10).

10 871 482,22

5 435 741,13

Торги не відбулися у звя'зку з відсутністю зареєстрованих учасників

 

Уповноважена  особа  Фонду  гарантування

вкладів  фізичних  осіб  на  ліквідацію

АТ  «Дельта Банк»                                                                                 В. В. Кадиров