Весна без комісій!

1 березня 2012

З 1 березня по 31 травня 2012 року Дельта Банк дарує клієнтам можливість погашати кредит через термінали I-box і Easy Soft з 0% комісії! Тепер ви можете вносити платежі швидко, зручно і без додаткових витрат!

Також в Дельта Банку продовжує діяти програма лояльності для клієнтів, суть якої в заохоченні внесення платежів за допомогою платіжних терміналів I-box і Easy Soft або у відділеннях Укрпошти. За умовами Програми, якщо ви хоча б 3 рази внесли платежі через альтернативні канали погашення кредиту, ви стаєте учасниками розіграшу і можете отримати один з цінних подарунків від Дельта Банку. Серед подарунків:

  • 400 сертифікатів мережі магазинів Watson's, на суму 500 грн. кожен;
  • Подарунковий сертифікат на туристичну поїздку на суму 5000 грн. — від партнера програми кампанії I-box (цей подарунок розігрується серед клієнтів, які погасять від 3-х платежів за допомогою платіжного терміналу I-box);
  • 2 сертифікати на покупку побутової техніки номіналом 5000 грн. кожен.

Акція проходить в два етапи: з 1 листопада 2011-го до 31 травня 2012 року (7 місяців) і з 1 червня до 31 грудня 2012 року (7 місяців). Переможці розіграшу і щасливі володарі подарунків визначаються протягом 20 днів після закінчення кожного етапу акції.

Користуйтеся безкоштовним сервісом від Дельта Банку, економте свій час і отримуйте чудові подарунки!

Деталі Програми лояльності та адреси найближчих платіжних терміналів можна побачити тут.

Довідкова інформація