Пенсійний фонд України пролонгував договір з Дельта Банком до 2013 року

23 грудня 2011

8 грудня 2011 року Пенсійний фонд України провів черговий конкурс з відбору банків, в яких, за згодою пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги, можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, розглянувши висновки Національного банку України щодо фінансового стану та виконання протягом останніх шести місяців економічних нормативів банками, проаналізувавши їх діяльність з виплати пенсії та грошової допомоги, а також додержання ними чинного законодавства.

Конкурсна комісія з відбору банків вирішила продовжити до 1 січня 2013 року строк дії договору з АТ «Дельта Банк» на обслуговування пенсіонерів та одержувачів грошової допомоги.

Таке рішення конкурсної комісії Пенсійного фонду України підтверджує надійність Дельта Банку, його конкурентоспроможність, високу якість обслуговування, соціальну відповідальність та неухильне додержання чинного законодавства.

Вперше право на відкриття рахунків для одержувачів пенсійних та соціальних виплат, які здійснюються органами Пенсійного фонду України та Міністерства соціальної політики України, Дельта Банк отримав за результатами конкурсу, проведеного ПФУ, у III-му кварталі 2010 року.

Відтоді клієнти, які перейшли на обслуговування з одержання пенсій та соціальної допомоги до Дельта Банку (понад 20 тис. чол.), користуються багатьма перевагами. Зокрема, отримують підвищену процентну ставку на залишок коштів - 15% річних у гривні, безкоштовно відкривають рахунки та користуються іменною міжнародною платіжною карткою, безкоштовно отримують кошти в банкоматах та відділеннях Дельта Банку, а також у мережі банкоматів банків-партнерів («Атмосфера», «Укрсоцбанк», «Євронет»). Крім того, такі клієнти беруть участь у програмі лояльності (мають можливість оформити депозит чи отримати кредит за спеціальними умовами) та безкоштовно отримують СМС-повідомлення про рух коштів за картковим рахунком на мобільний телефон.

Отримуйте пенсію і соціальні виплати у Дельта Банку — це вигідно, надійно та комфортно!

Довідкова інформація