Новий депозит «Найкращий від Миколая»: найкращі ставки до свята!

16 грудня 2011

До Дня Святого Миколая Дельта Банк приготував для своїх клієнтів особливий подарунок — депозит у гривнях «Найкращий від Миколая» з підвищеним розміром процентної ставки 24,50% річних на строк 90 днів. Головна перевага депозиту в тому, що ви маєте можливість за короткий термін розміщення коштів отримати відчутний дохід, а також зможете змінити валюту вкладу на долари США або євро в будь-який момент дії договору вкладу абсолютно безкоштовно. Виплата процентів за вкладом «Найкращий від Миколая» здійснюється щомісячно готівкою через касу відділення банку, де було оформлено вклад, або шляхом зарахування на картковий рахунок вкладника «Чарівний Гаманець»/«Золотий Гаманець».

Мінімальна сума вкладу «Найкращий від Миколая» становить 1 000 гривень, максимальна сума вкладу — необмежена. Поповнення основної суми не передбачене. Вклад можна оформити у будь-якому відділенні Дельта Банку, починаючи з 15.12.2011р.

Докладніше про умови продукту читайте тут.

Гарантовано збільшуйте свої заощадження разом з Дельта Банком — скористайтеся святковою пропозицією «Найкращий від Миколая»!


Порадити

Довідкова інформація