Золотий Гаманець №1» — великі проценти та 1% cash-back від торгових транзакцій. Оформлення за акційною ціною тільки до 31.12.11!

25 листопада 2011

Спеціально до Нового Року Дельта Банк приготував для клієнтів унікальний подарунок — новий акційний продукт «Золотий Гаманець №1 з чіпом *» на платіжній картці MasterCard класу Gold! Нова картка від Дельта Банку має одразу декілька значних переваг.

«Золотий Гаманець №1» дає можливість отримати високі проценти на позитивний залишок коштів на рахунку — 14 % річних у гривні, 7,5 % річних у доларах США та 6,5 % річних у євро. Значною перевагою платіжної картки є низька акційна плата за обслуговування картки. Вона складає лише 99 грн./10 дол.США/8 євро — це надвигідніша ціна для продукту преміального рівня, яка є дійсною до 31.12.11! Плануєте великі витрати перед Новим Роком? Розраховуючись карткою «Золотий Гаманець №1» в торгових точках та мережі Інтернет, ви отримуєте від банку додатково 1% дисконту на всі покупки в рамках програми «Повертаємо гроші». Нова картка має ще більше захисту, адже базується на технології електронного чіпа, яка гарантує коштам безпеку зберігання.

Картка «Золотий Гаманець №1» дозволить вам мати вільний доступ до коштів та відчувати себе особливим привілейованим клієнтом Дельта Банку!

Пропозиція діє до 31.12.2011.

Детально


* Чим картка з чіпом відрізняється від звичайної?

Картка, яка має чіп, називається смарт-карткою (від англійського smart — інтелектуальний).

Переваги картки з чіпом:

  • вищий рівень безпеки: чіпову картку не можна підробити;
  • смарт-картка дозволяє проводити перевірку клієнта без відправки запиту в банк;
  • у деяких випадках чіпова картка дозволяє проводити транзакцію набагато швидше (немає необхідності чекати відповіді з банку);
  • чіп на картці не піддається дії з боку магнітних полів, легким подряпинам і волозі, таким чином, чіпова картка надійніша.

Довідкова інформація