«Спробуй ON-LINE» і «Найкращий ON-LINE» — новий підхід Дельта Банку до роботи з депозитами!

21 листопада 2011

Дельта Банк пропонує нові унікальні продукти — «Спробуй ON-LINE» і «Найкращий ON-LINE» — депозити, які можна розмістити тільки через Інтернет. Новинка розроблена з метою зекономити ваші сили та час! Тепер для того, щоб оформити депозит, достатньо просто зайти до системи «Інтернет-банк Дельта» і трьома кліками «мишки» розмістити вклад бажаного розміру в гривнах, доларах або євро на термін, який підходить саме вам.

Депозит «Спробуй ON-LINE» призначений як для діючих користувачів системи «Інтернет-банку Дельта», його діючих вкладників, так і для нових клієнтів банку. Він надає можливість клієнту покласти невелику суму вкладу на короткий період часу, тим самим дозволяє йому спробувати новий сервіс «на смак» і заробити 14,50% річних за вкладом в гривні, 8,75% річних за вкладом в дол.США або 7,75% річних за вкладом в євро, зробивши розміщення депозиту через Інтернет в період з 18.11.11р. по 31.12.11р. включно.
Термін розміщення вкладу: 7, 14 або 21 день.
Мінімальна сума вкладу і мінімальна сума поповнення складає 100 грн., 10 дол.США, 10 євро.

Депозит «Найкращий ON-LINE» призначений як для існуючих користувачів системи «Інтернет-банку Дельта», його існуючих вкладників, так і для нових клієнтів банку. Він надає можливість клієнтові заробити до 22% річних за вкладом у гривні, до 9,25% річних за вкладом у дол. США або до 8,25% річних за вкладом в євро, розмістивши депозит через Інтернет у період з 18.11.11 р . по 31.12.11 р. включно.
Термін розміщення вкладу: 30 або 90 днів.
Мінімальна сума вкладу становить 500 грн., 50 дол США, 50 євро., а мінімальна сума поповнення - 100 грн., 10 дол. США, 10 євро.

Окрім цього, клієнтам надається можливість зміни валюти вкладу. Умовами продуктів також передбачено обмеження на поповнення вкладів — загальна сума поповнення вкладу, незалежно від кількості операцій поповнення, не може перевищувати первинну суму вкладу більш, ніж в 5 разів. Поповнити вклад «Спробуй ON-LINE» і «Найкращий ON-LINE» можна через систему «Інтернет-банк Дельта» або у відділенні Дельта Банку.

Для розміщення депозиту через Інтернет достатньо отримати Стандартний доступ до системи «Інтернет-банк Дельта» (зареєструватися як користувач) і відкрити картку «Поточний рахунок. Стандарт» в національній або іноземній валюті, залежно від того, в якій валюті ви збираєтеся розміщувати вклад. Повернення вкладу і виплата процентів здійснюється тільки на платіжну картку «Поточний рахунок. Стандарт».

За бажанням клієнта, депозитний договір можна розірвати достроково у відділенні. Збереження вашого вкладу гарантується документальним підтвердженням факту розміщення депозиту через систему «Інтернет-банк Дельта» при зверненні до банку, а також Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Депозити «Спробуй ON-LINE» і «Найкращий ON-LINE» — це вигідна можливість оцінити зручність і переваги оформлення вкладу через Інтернет — спробуйте і переконайтеся!

Дізнатися про те, як розмістити вклад через систему «Інтернет-банк Дельта», можна тут.

Довідкова інформація