Депозит «Зростаючий Акційний»: прибуток збільшується кожні 14 днів!

10 листопада 2011

З 10 листопада до 31 грудня 2011 року включно Дельта Банк проводить акцію із залучення строкових вкладів у гривні, доларах США та євро й пропонує клієнтам новий депозит «Зростаючий Акційний» зі строком розміщення коштів на 14 днів та можливістю автоматичної пролонгації.

Головними перевагами продукту є висока процентна ставка та її збільшення при кожній пролонгації вкладу (через кожні 14 днів), можливість дострокового повернення вкладу в будь-який момент дії договору без втрати нарахованих процентів та можливість безкоштовної зміни валюти вкладу *.

За вкладом «Зростаючий Акційний» розмір базової процентної ставки за перші 14 днів дії вкладу встановлено на рівні 14% річних для вкладів у гривні; 8,5% річних для вкладів у доларах США та 7,5% річних для вкладів у євро.

При кожній пролонгації вкладу відбувається збільшення розміру процентної ставки у кожному новому 14-денному періоді строку залучення вкладу, а саме:

  1. з 1-го по 6-й період:
    для вкладів у гривні — на 0,5% річних, а для вкладів у доларах США/євро — на 0,1% річних;
  2. з 7-го по 12-й період:
    для вкладів у гривні — на 0,1% річних, а для вкладів у доларах США/євро — на 0,05% річних.

Відповідно, збільшений розмір процентної ставки за вкладом «Зростаючий Акційний» в останньому періоді строку залучення вкладу становить:

17,6% річних для вкладів у гривні; 9,4% річних для вкладів у доларах США; 8,4% річних для вкладів у євро. При цьому, максимальний строк залучення вкладу становить 182 дні, а кількість періодів пролонгації — 12.

Мінімальна сума вкладу — 1000 грн., 200 дол., 200 євро.

Поповнення основної суми вкладу не передбачене.

Проценти виплачуються у кінці кожного періоду розміщення (пролонгації) вкладу готівкою через касу відділення, де вклад було оформлено, або шляхом зарахування на картку типу «Чарівний Гаманець» / «Золотий Гаманець».

Приємна новина: якщо у період дії вкладу ви святкуєте День народження за умовами вкладу «Зростаючий Акційний» розмір процентної ставки за вашим вкладом збільшується на 1% річних, незалежно від того, в якій валюті його оформлено **!

Користуйтеся акційною пропозицією Дельта Банку та спостерігайте, як збільшуються ваші прибутки!

Докладніше про умови продукту можна дізнатися тут.

* Зміна валюти за вкладом «Зростаючий Акційний» здійснюється наступним чином:

  1. діючий договір вкладу достроково розривається без втрати нарахованих процентів згідно письмової заяви клієнта щодо бажання змінити валюту вкладу;
  2. cума вкладу та донарахованих процентів виплачується готівкою через касу банку;
  3. здійснюється процедура обміну всієї суми вкладу та донарахованих процентів на іншу валюту за курсом каси банку на день здійснення операції з урахуванням обмежень НБУ;
  4. вся сума обміну в іншій валюті вноситься на депозит «Конвертаційний» згідно умов, які діють в банку за даним продуктом на момент його оформлення.

** Надбавка застосовується до будь-якого періоду пролонгації вкладу та враховується у нарахуванні процентів, починаючи з пролонгації, яка є наступною за тією, на період якої припадає дата народження вкладника.

Довідкова інформація