Партнер Дельта Банку, «ТЕХНОПОЛІС» відкриває новий магазин в Херсоні

2 листопада 2011

3-го листопада мережа «ТЕХНОПОЛІС», партнер Дельта Банку, відкриває новий, 58-й магазин аудіо-, відео-, побутової техніки і електроніки у місті Херсон за адресою: вул. 49-ї Гвардійської Херсонської дивізії, 24 (ТЦ «Оскар»).

На відвідувачів урочистого відкриття чекають спеціальні пропозиції від «ТЕХНОПОЛІС» та Дельта Банку — святкова знижка до -50% та 0% розстрочка до 25 платежів!

Знижка до -50% діятиме з 3-го до 6-го листопада на цілу низку товарів: чайники, тостери, кухонні комбайни, соковижималки, м’ясорубки, пилососи, праски, фени від провідних виробників світу. Тільки для покупців «ТЕХНОПОЛІС» доступна розстрочка «Техніка сьогодні — гроші потім» до 25 платежів!

Дельта Банк, як експерт зі споживчого кредитування, гарантує:

  • прозорі умови кредитування,
  • швидке оформлення кредиту,
  • кредит без довідки про доходи,
  • відсутність прихованих комісій,
  • погашення кредиту рівними частинами.

В рамках безпрограшної акції «Придбай та отримай» відвідувачі, які придбали товару на суму 2 000 грн., отримають в подарунок грошову картку номіналом 200 грн. А також в святковий період «ТЕХНОПОЛІС» дарує всім покупцям Клубну Картку «ТЕХНОПОЛІС» та безкоштовну доставку.

6 листопада о 1700 для всіх, хто зробить покупку на суму більше ніж 300 гривень, за готівку або в кредит, в період з 3 до 6 листопада, відбудеться розіграш 25 цінних призів, серед яких: холодильник VESTFROST, газова плита GORENJE, пральна машина INDESIT та багато інших.

ТЕХНОПОЛІС — серйозний магазин для серйозних покупок!

Дельта Банк — експерт зі споживчого кредитування!

Довідкова інформація