Партнер Дельта Банку, ТЕХНОПОЛІС відкриває новий магазин у Сумах

18 жовтня 2011

20 жовтня 2011 року мережа «ТЕХНОПОЛІС», партнер Дельта Банку, відкриває другий магазин аудіо-, відео-, побутової техніки та електроніки в місті Суми за адресою: пр-т М. Лушпи, 4/1 (ТЦ «Лавина», 2 поверх).

До урочистого відкриття «ТЕХНОПОЛІС» та Дельта Банк приготували для відвідувачів спеціальні пропозиції — святкову знижку до -50% та 0% розстрочку до 25 платежів!

В період з 20 до 23 жовтня діятиме знижка до -50% на чайники, тостери, кухонні комбайни, соковижималки, м’ясорубки, пилососи, праски, фени від провідних виробників світу.

Дельта Банк, як експерт зі споживчого кредитування, гарантує:

  • прозорі умови кредитування,
  • швидке оформлення кредиту,
  • кредит без довідки про доходи,
  • відсутність прихованих комісій,
  • погашення кредиту рівними частинами.

Також для покупців «ТЕХНОПОЛІС» проводитиметься безпрограшна акція «Придбай та отримай»: при купівлі товару на 2 000 грн. — у подарунок грошова картка номіналом 200 грн. На період святкування відкриття магазину покупці зможуть скористатися безкоштовною доставкою.

23 жовтня відбудеться розіграш цінних призів, серед яких: морозильник VESTFROST, плита GORENJE, пральна машина HOTROINT/ARISTON та ін. для всіх, хто зробить покупку, в період з 20 до 23 жовтня, на суму більше ніж 300 гривень за готівку або в кредит. З Дельта Банком всі покупки доступні!

«ТЕХНОПОЛІС» — серйозний магазин для серйозних покупок!

Дельта Банк — експерт зі споживчого кредитування!

Довідкова інформація