Увага! 1 листопада 2011 року Дельта Банк змінює тарифи на розрахунково-касове обслуговування

7 жовтня 2011

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 1 листопада 2011 року Дельта Банк змінює тарифи на розрахунково-касове обслуговування: вводиться «Комісія за оброблення готівки в касі банку» в розмірі 10 грн. за кожне поповнення. Оплату комісії ви проводите в касі банку одночасно із здійсненням кожної операції.

Вказана комісія не застосовується при поповненні власного карткового рахунку та до відповідних операцій в рамках кредитів на придбання авто, іпотечних кредитів, строкових депозитів, продуктів «Чарівний гаманець», «Золотий гаманець», дебетних карток, пенсійних та зарплатних карток, а також поточних рахунків відкритих в Дельта Банку.

Нагадуємо, що ви можете заощадити свій час і гроші, роблячи платежі без черг і абсолютно безкоштовно за допомогою банкоматів та пристроїв самообслуговування у відділеннях Дельта Банку. Можна вносити платежі у відділеннях інших банків, відділеннях Укрпошти, а також через термінали Easy Soft та I-box.

Якщо у вас є доступ до Інтернету, буде зручно здійснювати платежі, не виходячи з дому за допомогою Інтернет-банку Дельта.

Дякуємо, що ви з Дельта Банком!

Довідкова інформація