Тепло й комфорт в оселі разом із Дельта Банком!

27 вересня 2011

Експерт зі споживчого кредитування Дельта Банк постійно працює над тим, щоб забезпечити клієнтам нові, актуальні можливості задля підвищення рівню матеріального комфорту. Відтепер, завдяки співробітництву АТ «Дельта Банк» і ПАТ «Київгаз», кияни зможуть придбати у кредит якісне газове обладнання (газові плити, газові колонки та котли) від світових виробників для своїх квартир і домівок, а також оплатити його монтаж та установку.

Річна ставка за програмою кредитування «Київгаз Стандарт» — 0%, перший внесок — 0%, сума кредиту — від 300 до 25 000 грн., строк — від 6 до 24 місяців.

Отже, ви отримуєте якісне та безпечне газове обладнання та послуги з його встановлення за вигідними умовами і поступово, рівними частками сплачуєте за кредитом. Для цього вам необхідно обрати товари та послуги, які бажаєте придбати, серед тих, що реалізовує «Київгаз» й отримати від співробітника «Київгазу» оригінал рахунку-фактури на погоджений перелік товарів та послуг. Потім зверніться до відділення Дельта Банку для оформлення кредиту.

Крім рахунку-фактури, вам знадобиться паспорт громадянина України та довідка про присвоєння податкового ідентифікаційного номеру.

Тож, користуйтеся новими можливостями від Дельта Банку, і в оселі буде завжди тепло та затишно!

Довідкова інформація