Новий продукт від Дельта Банку — «Готівочка» на будь-які цілі!

20 вересня 2011

Дельта Банк, експерт в споживчому кредитуванні, з 21 вересня приготував для своїх клієнтів новий актуальний кредит готівкою на будь-які цілі під назвою «Готівочка». Цей продукт не потребує поруки та застави, дозволяючи протягом 30 хвилин отримати до 10 000 грн. кредиту!

Якщо у вас в планах великі покупки, то Дельта Банк пропонує скористатися «Готівочкою XL». Надайте, окрім паспорта і довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру, довідку про доходи, і протягом 5 робочих днів отримаєте до 50 000 грн. кредиту.

Погашати «Готівочку» легко і зручно: потрібно щомісячно вносити рівні платежі в розмірі до 6% від суми кредиту. Термін кредитування — 4 роки. Платити за кредитом можна через платіжні термінали І-box, Easy Soft і через Інтернет-банк Дельта, а також в будь-яких відділеннях «Укрпошти» і у відділеннях Дельта Банку — оберіть спосіб, який підходить саме вам.

Оформлення кредиту «Готівочка» відбувається абсолютно безкоштовно і включає додатковий фінансовий захист для вас і вашої сім'ї за допомогою страховки.

Зручно і те, що оформлюючи «Готівочку», ви самі обираєте оптимальний для вас термін і розмір платежу, а також можете достроково погасити кредит без додаткової комісії.

Дельта Банк розробив «Готівочку» для того, щоб ваші мрії і плани стали реальністю.

Детальніше читайте тут або звертайтеся до цілодобового Контакт-центру Дельта Банку за телефонами 044-428-95-95 або 0-800-500-600 (безкоштовно зі всіх стаціонарних телефонів на території України).

Довідкова інформація