Нові депозитні продукти Дельта Банку

20 вересня 2011

Дельта Банк, відомий на ринку як банк з одними із найвищих ставок за депозитами, представляє нові депозитні продукти зі спеціальними умовами для заможних клієнтів: «Найкращий СуперЗначний» (для нових клієнтів) та «Найкращий СуперЗначний для Своїх» (для клієнтів категорії «Свої»).

Мінімальна сума вкладу за цими продуктами складає 1 млн. грн./100 тис. дол.США/100 тис. євро. Розмір процентної ставки за депозитом «Найкращий СуперЗначний» становить 16,35% річних для вкладів у грн., 9,15% річних для вкладів у дол. США та 8,15% річних для вкладів у євро*.

Розмір процентної ставки за депозитом «Найкращий СуперЗначний для Своїх» складає 16,65% річних для вкладів у грн., 9,35% річних для вкладів у дол. США та 8,35% річних для вкладів у євро*.

Унікальною особливістю даних вкладів є пільгові умови дострокового розірвання угоди. У випадку дострокового повернення грошей до закінчення 180-денного періоду дії вкладу з дати його розміщення, проценти перераховуються за зниженою ставкою, що встановлена як за поточними вкладами «Золотий Гаманець». Після закінчення 180-денного періоду з дати внесення коштів на вклад гроші можна забрати достроково без втрати процентів.

* — при розміщенні вкладу на 370 днів з виплатою процентів у кінці строку.

Довідкова інформація