Кредит на товари від Дельта Банку: великі покупки стають доступні, як ніколи!

31 серпня 2011

Дельта Банк, експерт у споживчому кредитуванні, пропонує своїм клієнтам збільшену суму кредиту на будь-які товари в мережах партнерів банку: «Фокстрот», «Технополіс», «Ельдорадо», «Епіцентр», «Комфі», «Вікотек» та в магазинах роздрібних партнерів. Відтепер ви маєте змогу придбати кращі товари або збільшити кількість необхідних вам покупок, оформивши кредит до 50 000 грн. просто на місці, де ви здійснюєте покупки, без довідки про доходи.

Збільшивши суму кредиту, Дельта Банк забезпечив також унікальні умови кредитування: перший внесок відсутній, строк кредиту — від 2 до 36 місяців, сума кредиту — до 50 000 грн. При цьому рішення банку ви отримуєте швидко, а для оформлення потрібні лише паспорт та довідка про присвоєння ІПН.

Нагадуємо вам, що погашати кредит ви можете не тільки у відділеннях Дельта Банку, а й через мережу банкоматів Дельта Банку, платіжні термінали I-box, Easy Soft або СМПУ; у відділеннях «Укрпошти» та через каси інших банків на території України.

Скористайтеся збільшеною сумою кредиту на товари від Дельта Банку, адже сьогодні це найвигідніша кредитна пропозиція на ринку.

Детально

Кредити на побутову техніку

Кредит на мобільні телефони та портативну техніку

Довідкова інформація