Користуєтеся MasterCard? Для Вас — кращі місця на прем'єрі Cirque du Soleil!

18 серпня 2011

Партнер Дельта Банку компанія MasterCard приготувала унікальну пропозицію для власників даних платіжних карток. Клієнти Дельта Банку, які користуються картками MasterCard, зможуть придбати квитки на прем'єру шоу Saltimbanco всесвітньо відомого цирку Cirque du Soleil ще до початку офіційного продажу!

Довгоочікуване шоу відбудеться 27 листопада в Києві. Тільки протягом двох тижнів, з 1 по 14 вересня, і тільки за картками MasterCard Ви зможете придбати квитки на Saltimbanco до того, як вони стануть доступні для всіх!

Крім того, статус власників карток MasterCard дозволить Вам вибрати кращі місця в своїх цінових категоріях протягом усього часу продажу квитків на Cirque du Soleil!

Скористайтеся привілеями від MasterCard і Дельта Банку, адже іскрометне шоу Cirque du Soleil запам'ятається на все життя і подарує цілий вихор позитивних емоцій, сміху та драйву!

Якщо у Вас ще немає платіжної картки MasterCard, зайдіть до найближчого відділення Дельта Банку та оформіть «Кредитну картку № 1» на базі MasterCard.

Придбати квитки на прем'єру 27 листопада у Києві

Вибрати найкращі місця для власників карток MasterCard

Довідкова інформація