Дельта Банк пропонує програми кредитування у новому «ТЕХНОПОЛІСі» у м. Кам’янець-Подільському

25 липня 2011

Новий магазин мережі «ТЕХНОПОЛІС» вже у Кам’янець-Подільському! 28 липня о 10.00 на вул. Лесі Українки, 30 (ТЦ «Ювілейній») відбудеться святкове відкриття магазину побутової техніки та електроніки «ТЕХНОПОЛІС». З 28 до 31 липня на відвідувачів чекають найвигідніші пропозиції, найкращі ціни та найбільший вибір товарів аудіо-, відео-, побутової, цифрової та комп'ютерної техніки, телефонів та аксесуарів.

Завітайте до магазину «ТЕХНОПОЛІС» та отримайте:

  • «–50%» — півціни на кухонні комбайни, чайники, тостери, соковижималки, м’ясорубки, кавоварки, праски, фени та багато інших товарів від провідних виробників світу,
  • «0% розстрочка до 18 платежів».

Дельта Банк, професійний банк-партнер гарантує швидку та прозору процедуру оформлення кредиту на будь-який товар, що вам сподобався, без довідки про доходи й прихованих комісій, та погашення кредиту рівними частинами.

Тільки для покупців магазину «ТЕХНОПОЛІС» в дні відкриття — безкоштовна доставка придбаного товару та Клубна Картка «ТЕХНОПОЛІС».

30 щасливчиків з числа покупців, які здійснять покупку у новому магазині «ТЕХНОПОЛІС» з 28 до 31 липня на суму більше, ніж 300 грн. за готівку або в кредит, матимуть шанс перемогти у розіграші призів, серед яких: холодильник VESTFROST, плита GORENJE, пральна машина INDESIT, LCD-телевізор SAMSUNG 32 та багато інших. Розіграш відбудеться 31 липня о 19.00.

«ТЕХНОПОЛІС» — це завжди вигідні цінові пропозиції, актуальні товари, кваліфікована консультація, високоякісний сервіс та обслуговування.

Дельта Банк — це безперечний експерт ринку споживчого кредитування, який пропонує клієнтам вигідні банківські продукти та безліч нових можливостей!

Довідкова інформація