Кредит на будь-який товар з Інтернет-магазина Мобіллак — без питань!

12 липня 2011

Дельта Банк, експерт споживчого кредитування, і всеукраїнська мережа Інтернет-магазинів Мобіллак оголосили про початок співпраці в області кредитування.

Спільно з новим партнером, Дельта Банк запропонує населенню України затребуваний сервіс по кредитуванню - цільові споживчі кредити на всі групи товарів, представлені в мережі Інтернет-магазинів партнера, у тому числі й на мобільні телефони і КПК.

Залежно від товару, який купує клієнт в кредит, мінімальний аванс складатиме від 0 до 10% від вартості товарів. Термін кредитування до 24-х місяців. За бажанням клієнта кредит на товар може бути оформлений як зі страховкою, так і без неї.

«Ми впевнені, що послуга із споживчого кредитування також користуватиметься популярністю у клієнтів, які звикли купувати товари через Інтернет, для яких важлива відпускна ціна на продукт, що сподобався, економія часу, а також гнучкі умови замовлення», коментує Світлана Чирва, Заступник Голови Ради Директорів АТ «Дельта Банк».

Довідка про компанію Мобіллак

Працює на ринку електроніки з 2004 року. Головний офіс знаходиться в Харкові. 25 філіалів компанії розташовано по всій Україні. Відмінні риси мережі Інтернет-магазинів: низька ціна на товари, зручність замовлення, економія часу, професіоналізм і якісне сервісне обслуговування, програми лояльності, акції, спеціальні пропозиції, а також індивідуальний підхід до покупця.
www.mobilluck.ua

Довідкова інформація