Збільшуйте кредитний ліміт — отримуйте ще більше грошей!

8 липня 2011

Потрібні додаткові кошти? Збільшіть кредитний ліміт Вашої картки!

Ви користуєтесь кредитною карткою Дельта Банку більше 1 місяця? Тоді нова супервигідна пропозиція банку — для Вас! Надайте документ, який підтверджує Ваш новий прибуток, і ми з радістю збільшимо кредитний ліміт за Вашою кредитною карткою до 30 000 грн.!

Якщо додаткові кошти потрібні терміново, клієнти можуть скористатися наявною кредитною карткою Дельта Банку. Збільшення кредитного ліміту потребує мінімальних зусиль. Швидкість ухвалення рішення щодо збільшення ліміту залежить від суми, яку хоче отримати клієнт, наявності позитивної кредитної історії і може скласти від 30 хвилин до 5 календарних днів.

Збільшити свій кредитний ліміт пощастить клієнтам, які оформили в Дельта Банку кредитний договір більше одного місяця тому і мають позитивну кредитну історію.

Послуга доступна для всіх карткових кредитних продуктів (окрім продуктів «Швидкі гроші»).

Для збільшення ліміту необхідно надати такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • довідку з місця роботи з інформацією про прибутки за останні 6 місяців або довідку з ПФУ про виплати за останні 6 місяців;
  • пенсійне посвідчення (якщо клієнт — пенсіонер).

Банк візьме до уваги інші документи, які підтверджують Ваш фінансовий стан: закордонний паспорт, свідоцтво з БТІ на квартиру або будинок, техпаспорт на машину, квитанції про сплату комунальних послуг за останні 3 місяці тощо.

Наявність додаткових документів позитивно вплине на кінцеве рішення і розмір кредитного ліміту. Чим більше додаткових документів надасть клієнт, тим вище імовірність отримати позитивне рішення щодо збільшення кредитного ліміту і більшої його суми!!!

Оформити збільшення кредитного ліміту можна в будь-якому відділенні Дельта Банку.

Докладніше