Прес-служба

Метою нашої діяльності є забезпечення максимальної відкритості та доступності Банку для представників засобів масової інформації.

Пишіть:
press@deltabank.com.ua

ДетальноКоротко

Прес-центр

Оголошення про початок реалізації майна (активів) банку шляхом безпосереднього його продажу фізичним та/або юридичним особам

24 березня 2017

Відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за №1147 від 22.03.2017 року Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «Дельта Банк» оголошує  про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна АТ «Дельта Банк» (далі – Банк)додаткових 548 одиниць майнаДодаток 1 та 1648 одиниць майнаДодаток 2.

Перелік майна, яке буде виставлятися на безпосередній продаж, та періоди продажу такого майна, початкові ціни на таке майно, умови участі у безпосередньому продажу майна, дати та адреси, за якими потенційні покупці матимуть змогу ознайомитися з майном, буде  наведено у додаткових оголошеннях на сайті Банку в розділі «Новини» та «Безпосередній Продаж».

Слідкуйте за оголошеннями на сайті Банку!

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Контакт-центру Банку за телефоном:  (044) 500-00-18 (тарифікація дзвінків з мобільного телефону згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).

Список додаткових 548 одиниць Додаток 1 та 1648 одиниць Додаток 2 майна банку для ознайомлення наведений нижче.

 

 

Додаток 1 (548 одиниць майна).xlsx (XLSX, 32,9 КБ)

Додаток 2 (1648 одиниць майна).xlsx (XLSX, 94,5 КБ)