Кредитні картки

Ми з Вами на зв'язку 24/7

за телефонами:
(044) 428-95-95
та 0 800 500 600
безкоштовно зі стаціонарних телефонів на всій території України.

Кредитна картка - це доступні гроші в будь-який момент життя.

З Кредитною карткою Вам більше не потрібно збирати гроші і відкладати покупки до наступного разу, адже Ви легко можете скористатися кредитними коштами банку. Ви самі вирішуєте, де і коли розрахуватися карткою або зняти готівку.

З Кредитною карткою від Дельта Банку Ваші бажання виконуються вже сьогодні!


Дельта Банк пропонує Вам великий вибір кредитних карток:


Кредитна картка № 1 «Еволюція» - це унікальна кредитна комбінація. Картка дає швидкий і зручний доступ до кредитних коштів і дозволяє повернути до 2% від суми кожної покупки, сплаченої карткою. До карти підключена програма «РОЗСТРОЧКА НА КАРТКУ».
Кредитна картка №1 ЕВОЛЮЦІЯ з технологією PayPass - це унікальна міжнародна кредитна картка платіжної системи MasterCard, класу World з безконтактною технологією PayPass, яка дозволяє здійснювати покупки в один дотик. До карти підключена програма «РОЗСТРОЧКА НА КАРТКУ».Класична картка - універсальна платіжна картка. Швидкий доступ до кредитних коштів і зручний інструмент для БЕЗКОШТОВНОГО зняття готівкових коштів в усіх банкоматах.Кредитна картка № 1 Еволюція Дякую (ко-бренд картка) - це ексклюзивна картка, яка об'єднує переваги кредитної банківської картки та картки лояльності для накопичення бонусів у системі лояльності ДякуюYOU System. До карти підключена програма «РОЗСТРОЧКА НА КАРТКУ».Кредитна картка Комфорту (ко-бренд картка) - одночасно є банківською кредитною карткою і дисконтною «Картою Комфорту» для накопичення знижок у мережі магазинів «Фокстрот».


Кредитна картка «Постійного покупця» VICOTEC.UA (ко-бренд картка) - одночасно є банківською кредитною карткою і карткою «Постійного покупця» мережі магазинів домашньої техніки «Vicotec».


Ко-бренд картка Delta-Portmone.com – це спільна платіжна картка Дельта Банку і системи Portmone.com за допомогою якої Ви можете отримати додаткові переваги при користування системою Portmone.com.


«Кредитна картка Мобіллак» (ко-бренд картка) - одночасно є банківською кредитною карткою та дисконтною карткою для накопичення балів та обміну їх на знижки в Інтернет-магазині «Мобіллак».


Ко-бренд картка «Delta-MAXIM» - це спільна платіжна картка Дельта Банку і популярного чоловічого журналу MAXIM, яка підкреслить Ваш статус та надасть додаткові привілеї при обслуговуванні.Кредитна картка №1 Еволюція XL (Покупон) - це спільна платіжна картка Дельта Банку і сайту pokupon.ua класу World. Картка надасть Вам доступ до кредитних коштів на суму до 50 000грн, дозволить Вам проводити платежі в Україні, за кордоном та в мережі Інтернет.